Waar ben je naar op zoek?

Veelgestelde Vragen over Autohuur in Rotterdam

  • Ja, op de huur van een voertuig is een waarborgsom van toepassing. Bestelbussen en auto’s in de mini klasse kunnen per pin betaald worden, voor de overige voertuigen heb je een creditcard nodig.

    De hoogte van de borg is afhankelijk van het gehuurde voertuig en de autoklasse. En bij Avis kan de borg worden verlaagd door het Eigen Risico te verlagen:

    • voor personenauto’s is de minimale waarborgsom € 250,00;
    • voor bestelauto’s is de minimale waarborgsom € 350,00;
    • voor vrachtauto’s tot en met klasse T3OK is de minimale waarborgsom € 750,00.

    De borg betaal je bij de vestiging je het voertuig komt ophalen. Dit geldt ook voor reserveringen die online of via het callcenter zijn gemaakt. Afhankelijk van de autoklasse, kan je de borg op de volgende manieren voldoen:

    • Mini en Economy klasse; pin of creditcard;
    • Compact klasse (middelgrote autoklasse); creditcard;
    • Intermediate en Standard klassse (grote autoklasse); creditcard
    • Full Size, Premium, Luxury en Special klasse (grote autoklasse); 2 creditcards of 1 creditcard én 1 pin betaling. Alle kaarten moeten op de naam van de huurder staan. Dir is ook de hoofdbestuurder
    • FVMR; pin of creditcard;
    • Personenbus (9 pers.); pin of creditcard;
    • Bestelauto; contant, pin of creditcard;
    • Vrachtauto; creditcard.

    Alleen bestelbussen en auto’s in de Mini klasse kunnen bij onze vestiging op Amsterdam Overtoom per pin betaald worden, overige voertuigen uitsluitend met creditcard.

    Bij onze vestigingen in Rotterdam (m.u.v. de luchthaven), Breda en Tilburg kan tot de Compact klasse per pin betaald worden, overige voertuigen uitsluitend met creditcard.

    Let op!

    • Bij vestigingen op luchthavens kan er alleen met creditcard worden betaald.
    • Alleen bestelbussen en auto’s in de Mini klasse kunnen bij onze vestiging op Amsterdam Overtoom per pin betaald worden, overige voertuigen uitsluitend met creditcard.
    • Bij onze vestigingen in Rotterdam (m.u.v. de luchthaven), Breda en Tilburg kan tot de Compact klasse per pin betaald worden, overige voertuigen uitsluitend met creditcard.

    Alle kaarten moeten op naam van de hoofdbestuurder staan. De volgende creditcards worden geaccepteerd: VISA, Eurocard/Mastercard, Discover/Diners, UnionPay (CUP) en JCB.

    Let op: prepaid creditcards en debitcards (of kaarten met prepaid-kenmerken) kunnen we niet gebruiken voor de borg of pre-autorisatie. Hiervoor heb je een reguliere creditcard nodig.

    Meer informatie kun je vinden in de video over borg betalen bij het huren van een auto.

  • Neem de volgende documenten mee bij het afhalen van jouw huurauto. Deze documenten moeten op naam staan van de hoofdbestuurder. Avis behoudt zich het recht voor om vooraf de gegevens te controleren.

    Huurders met een woonadres in Nederland:

    • Geldig rijbewijs (minimaal 1 jaar in bezit).
    • Een adreslegitimatie in de vorm van een (digitaal) bank- of giroafschrift, loonstrook, uittreksel bevolkingsregister, afschrift van telefoonabonnement vaste telefonie of afschrift van een telefoonabonnement GSM. Dit document mag niet ouder zijn dan 30 dagen.
    • Voor het besturen van een vrachtauto vanaf de klasse T1OR dien je in het bezit te zijn van een chauffeurspas.
    • Een eventuele extra bestuurder moet bij het moment van ophalen van de huurauto aanwezig zijn. Deze extra bestuurder hoeft alleen een geldig rijbewijs te laten zien.

    Huurders met een woonadres in het buitenland:

    • Geldig rijbewijs (minimaal 1 jaar in bezit).
    • Een geldig internationaal rijbewijs, indien het originele rijbewijs in een niet-Westers schrift is geschreven.
    • Een geldig paspoort.
    • Een retourticket of adreslegitimatie van het verblijfadres in Nederland zoals een bevestiging van het hotel waar je verblijft.
    • Een eventuele extra bestuurder moet bij het moment van ophalen van de huurauto aanwezig zijn. Deze extra bestuurder hoeft alleen een geldig rijbewijs te laten zien.
  • Ja dat is mogelijk. Wij bieden je de mogelijkheid om de huurauto na sluitingstijd in te leveren. Je blijft echter aansprakelijk voor de huurauto tot een medewerker van Avis de auto in ontvangst kan nemen (openingstijd vestiging de volgende dag). Houd er rekening mee dat er bij sommige vestigingen 'betaald parkeren' geldt.

    Laat je je bij de verhurende Avis vestiging of ons callcenter via telefoonnummer +31 (0)88 -900 55 55 informeren over de voorwaarden wanneer je de auto buiten de openingstijden wilt in te leveren.